Digitalizacja dokumentów zapewnia przewagę na rynku i bezproblemowy dostęp do dokumentów z każdego miejsca.

Cyfryzacja i przechowywanie danych za pomocą cyfrowych kopii jest nieodłącznym elementem pracy w branży informatycznej, medycznej itp. Jest co coraz bardziej popularne rozwiązanie wspomagające prace zdalną. Nowoczesna technologia wspomaga takie procesy, dając możliwość przechowywania danych w formie cyfrowej. Jest to bardzo wygodna forma zeskanowania wielu różnych dokumentów i szybkiego ich przeglądania. Firma Scenter ma doświadczenie oraz potrzebne sprzęty umożliwiające szybką i bezpieczną digitalizacje dokumentów. Skanowanie dokumentów odbywa się w siedzibie firmy lub bezpośrednio u klienta na terenie Katowic i okolic.

Korzyści płynące z usługi skanowania i digitalizacji dokumentów

Skanowanie i przechowywanie dokumentów w formie cyfrowej niesie za sobą wiele korzyści związanego z usprawnieniem całego przedsiębiorstwa, dlatego wiele firm na terenie Katowic decyduje się na takie rozwiązanie, rezygnując przy tym z klasycznych papierowych archiwum, które zabierają sporo miejsca. Digitalizacja dokumentów pozwala skrócić czas dotarcia do dokumentów – wszystko znajduje się  w jednym miejscu i za pomocą kilku kliknięć możemy łatwo do nich wrócić. Umożliwia również prace wielu osobom na jednym dokumencie w tym samym czasie. Zabezpiecza oryginały i nie występuje ryzyko zagubienia ważnego dokumentu,  a podczas kontroli pozwala oszczędzić nam stresowych sytuacji podczas przeszukiwania całego stosu dokumentów zalegających w archiwum. Dzięki digitalizacji dokumentów zaoszczędzamy powierzchnię biurową oraz obniża koszty związane z utrzymaniem archiwum.

Digitalizacja i skanowanie dokumentów:

  • pozwala skrócić czas dotarcia do dokumentów i poprawia ich obieg,
  • brak stresowych sytuacji przy kontroli, ponieważ znajdujemy szybciej każdy dokument,
  • umożliwia pracę kilku osób z danym dokumentem w tym samym czasie,
  • zabezpiecza oryginały bez ryzyka zagubienia czy zniszczenia jedynej kopii,
  • pozwala oszczędzić powierzchnię biurową i obniżyć koszty utrzymania archiwum.

Na czym polega masowe skanowanie dokumentów?

Na czym polega skanowanie dokumentów? Nic bardziej prostszego! Polega to na skanowaniu dokumentów i zachowaniu ich kopii w formie elektronicznej na odpowiednich do tych celów nośnikach np. dysków, serwerów. W ramach usługi skanowania dokumentów oferujemy skanowanie dokumentów na wysokiej jakości sprzęcie, segregacje oraz uporządkowanie dokumentów, wykonanie cyfrowego archiwum, do którego trafią wcześniej zeskanowane dokumenty, oraz odpowiednie ich opisanie. Jeżeli Twoje dokumenty nadal czekają na zeskanowanie w zakurzonym archiwum – nie czekaj, skontaktuj się z Scenter w celu wypracowania odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie!

W ramach usługi masowego skanowania i digitalizacji dokumentów katowickich firm dokonujemy:

  • segregacji, uporządkowania i indeksacji akt,
  • skanowania dokumentacji na wysokiej jakości sprzęcie;
  • wykonania cyfrowego archiwum, do którego trafiają wcześniej zeskanowane i odpowiednio opisane dokumenty.

Jeżeli Twoje procesy czekają na digitalizację skontaktuj się z nami. Wypracujemy dla Ciebie najbardziej odpowiednie rozwiązanie.