Zalegające dokumenty z wrażliwymi danymi na temat Twojej firmy lub Twoich klientów?

Firma Scenter zajmie się ich profesjonalnym i dyskretnym niszczeniem oraz utylizacją odpadków, które z nich powstały. Proces niszczenia ważnych dokumentów jest ściśle określony przez prawo i należy dokonać tego w sposób bezpieczny z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. Nie można dopuścić do sytuacji, że poprzez nasze zaniedbanie lub nie dopilnowanie może dojść do wycieku danych poza Państwa firmę, w ten sposób narażając na nieprzyjemności klientów, kontrahentów, pracowników.

Dlatego warto skorzystać z usługi profesjonalnej firmy Scenter, która dzięki nowoczesnym urządzeniom spełniającym unijną normę DIN 66399 gwarantuje całkowitą nieczytelność zniszczonych dokumentów uzyskując w procesie niszczenia III klasę ochrony i 4 stopień bezpieczeństwa. Aby zniszczyć dokumenty w sposób bezpieczny i profesjonalny należy wykonać kilka prostych kroków: Umówienie się z firmą Scenter na konkretny dzień i godzinę odbioru dokumentów, następnie załadunek dokumentów w specjalne pojemniki, zapakowanie pojemników do zabezpieczonego pojazdu (klient otrzymuje od firmy Scenter protokół, w którym znajduje się dokładna informacja o ilości załadunku), tego samego dnia dokumenty niszczone są w siedzibie firmy w Ostrzeszowie, ostatecznym krokiem jest otrzymacie certyfikatu z utylizacji dokumentów. Tak mało trzeba, aby zadbać o bezpieczeństwo Twojej firmy. Zgłoś się do nas już dziś. Zapraszamy do współpracy!

Niszczenie dokumentów Katowice
Korzyści niszczenia dokumentów na terenie Katowic

Jak wygląda niszczenie dokumentów dla klientów z Katowic?

 1. Klient umawia się na konkretny dzień odebrania dokumentów przez firmę Scenter.
 2. Załadunek dokumentów w specjalne bezpieczne pojemniki.
 3. Zamknięcie pojemników, zapakowanie do zabezpieczonego pojazdu. Klient otrzymuje
  protokół z informacją o ilości pojemników.
 4. Następuje transport monitorowanym pojazdem do siedziby firmy w Ostrzeszowie.
 5. Tego samego dnia następuje zniszczenie dokumentów w parku maszyn.
 6. Klient otrzymuje certyfikat z utylizacji dokumentów.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich Państwa, którym zależy na bezpiecznym i zgodnym z prawem niszczeniu dokumentów. Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami państwowymi jak i również drobnymi przedsiębiorcami, dla których profesjonalne niszczenie dokumentów to gwarancja, że nie trafią w niepowołane ręce przysparzając problemów firmie bądź instytucji.

Utylizacja dokumentów to usługa, którą skierowana jest w obszar firm i branż:

 • Kancelarie Adwokackie i Notarialne
 • Biura Projektowe
 • Biura Rachunkowe
 • Urzędy i Instytucje Państwowe
 • Placówki Oświatowe, Medyczne (szpitale, przychodnie, poradnie czy laboratoria)
 • Sklepy i hurtownie
 • Serwisy samochodowe
 • Firmy budowlane
 • Drukarnie
 • I wiele innych