W twoim archiwum zalegają dokumenty? W siedzibie Scenter poddamy je profesjonalnemu i bezpiecznemu procesowi niszczenia.

Skuteczne niszczenie dokumentacji wydaje się pozornie prostą czynnością, którą można wykonać samodzielnie. W rzeczywistości należy pamiętać, że w niektórych przypadkach proces ten jest określony przez prawo i musi uwzględniać pewne kryteria bezpieczeństwa. Nie zachowując odpowiednich środków ostrożności możemy mieć do czynienia z sytuacją, że przez zaniedbania lub niewiedzę osób niszczących akta, może dojść do wycieku cennych informacji poza przedsiębiorstwo. Dzięki naszym nowoczesnym urządzeniom spełniającym europejską normę DIN 66399, w procesie niszczenia uzyskujemy III klasę ochrony i 4 stopień bezpieczeństwa. Gwarantujemy całkowitą nieczytelność każdego powierzonego nam dokumentu.

Warto skorzystać z profesjonalnej firmy, która odbierze dokumenty z siedziby firmy w Poznaniu, czy okolicznych Sadach, Rokietnicy, Swarzędza, Lubonia, Gądek, Stęszewa czy Dopiewa a następnie wykona bezpieczny transport do siedziby w celu ich niszczenia. Również etap transportu odbywa się specjalnie zabezpieczonym pojazdem a same dokumenty umieszczane są w zamkniętych lub zaplombowanych pojemnikach. Kompleksowy wachlarz usług Scenter obejmujący digitalizację dokumentów czy niszczenie dokumentów poznańskich firm i instytucji, przygotowany został w taki sposób, aby wyręczyć przedsiębiorców z możliwie dużej ilości obowiązków, a dodatkowo pozwolić dbać o środowisko, ponieważ niszczone przez nas dokumenty są ponownie przetwarzane.

Niszczenie dokumentów Poznań
Korzyści niszczenia dokumentów na terenie Poznania

Jak wygląda niszczenie dokumentów dla klientów z Poznania?

 1. Klient umawia się na konkretny dzień odebrania dokumentów przez firmę Scenter.
 2. Załadunek dokumentów w specjalne bezpieczne pojemniki.
 3. Zamknięcie pojemników, zapakowanie do zabezpieczonego pojazdu. Klient otrzymuje
  protokół z informacją o ilości pojemników.
 4. Następuje transport monitorowanym pojazdem do siedziby firmy w Ostrzeszowie.
 5. Tego samego dnia następuje zniszczenie dokumentów w parku maszyn.
 6. Klient otrzymuje certyfikat z utylizacji dokumentów.

Oferta skierowana jest do wszystkich firm, którym zależy na bezpiecznym i zgodnym z prawem niszczeniu dokumentów. Scenter współpracuje z wieloma firmami i instytucjami państwowymi jak i również mniejszymi przedsiębiorcami, dla których profesjonalne niszczenie dokumentów to gwarancja, że nie trafią w niepowołane ręce przysparzając problemów.Utylizacja dokumentów skierowana jest w obszar firm i branż:

 • Kancelarie Adwokackie i Notarialne

 • Biura Projektowe

 • Biura Rachunkowe

 • Urzędy i Instytucje Państwowe

 • Placówki Oświatowe (szkoły, przedszkola, uczelnie),

 • Placówki Medyczne (szpitale, przychodnie, poradnie czy laboratoria)

 • Sklepy i hurtownie

 • Serwisy samochodowe

 • Firmy budowlane