Niszczenie dokumentów jest procesem mogłoby się wydawać nieskomplikowanym, który można wykonać samodzielnie. Jednakże jest zupełnie inaczej. Operacja ta nie może odbywać się bowiem przypadkowo i byle jak. Proces niszczenia dokumentów winien odbywać się wedle jasno określonych zasad, a przede wszystkim uwzględniać kryteria bezpieczeństwa.

Bez użycia odpowiednich środków ostrożności jest szansa, że może dojść do wycieku cennych informacji poza firmę. Co z kolei przyczynić może się do odpowiedzialności prawnej lub finansowej. Sytuacje takie wynikają nie tylko z braku odpowiednich narzędzi, ale przede wszystkim niewiedzy osób, które niszczą dokumenty.

Niszczenie dokumentów Poznań
Korzyści niszczenia dokumentów na terenie Poznania

Jakie firmy z Wrocławia powinny skorzystać z usługi niszczenia?

Oferta ta skierowana jest do wielu podmiotów w województwie małopolskim, którym zależy na szybkim pozbyciu się niechcianych, niepotrzebnych już akt. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z Krakowa i okolicach. Jest to dla nas powód do domu, że gwarancją, jaką dajemy, nie spowoduje tego, że dokumenty trafią w niepowołane ręce.

Naszą ofertę kierujemy m.in do:

 • kancelarii adwokackich i komorniczych
 • biur rachunkowych
 • szkół i przedszkoli
 • placówek medycznych (szpitali, przychodni)
 • firm budowlanych
 • serwisów samochodowych
 • instytucji publicznych
 • biur i sklepów

W Krakowie i okolicach warto skorzystać z usług firmy, która zajmuje się tym w sposób profesjonalny. Dokumenty najpierw odbierane są z jednostki, a następnie transportowane w miejsce, gdzie zostaną bezpiecznie zutylizowane. Samo przewiezienie odbywa się szybko, zabezpieczonym pojazdem. Przez co nie ma ryzyka o zagubienie akt, czy ich zniszczenie. Firma ma w swej ofercie szeroki wachlarz możliwości, do którego zalicza się niszczenie dokumentów z poznańskich firm. Swoje zadania zakład wykonuje w sposób rzetelny, terminowy. Dokumenty są odbierane szybko i tak samo niszczone. Bez jakichkolwiek obaw
o wyciek danych bądź nieodpowiednie magazynowanie. Nasza działalność przywiązuje ogromną wagę do dbałości o środowisko. Przez co zniszczone uprzednio archiwa są ponownie przetwarzane.

Jak wygląda niszczenie dokumentów dla klientów z Poznania?

 1. Klient umawia się na konkretny dzień odebrania dokumentów przez firmę Scenter.
 2. Załadunek dokumentów w specjalne bezpieczne pojemniki.
 3. Zamknięcie pojemników, zapakowanie do zabezpieczonego pojazdu. Klient otrzymuje
  protokół z informacją o ilości pojemników.
 4. Następuje transport monitorowanym pojazdem do siedziby firmy w Ostrzeszowie.
 5. Tego samego dnia następuje zniszczenie dokumentów w parku maszyn.
 6. Klient otrzymuje certyfikat z utylizacji dokumentów.

Niszczenie zgodne z RODO Kraków

Profesjonalne niszczenie dokumentów są w stanie zaoferować tylko doświadczone firmy z wieloletnim doświadczeniem w tym fachu. Pracownicy i profesjonalny sprzęt odpowiadają za skuteczne i pewne ich zutylizowanie. Nasza siedziba jest monitorowana
i zamykana. Co również wpływa na bezpieczeństwo.